Водка премиум класса Skiff Gold Image Left Image Right
Skiff Gold
Горілка преміум класу

Етнічні мотиви скіфської символіки, які знайшли своє втілення у стильному дизайні пляшки, відсилають нас до часів Стародавньої Скіфії. Родючість, уміння з повагою ставитися до рідної землі і жити згідно з природними ритмами – ось головна концепція життя, котра сформувала філософію скіфських племен.

Високоякісний спирт «Пшенична сльоза», використаний для виготовлення горілки «Skiff Gold», дозволяє кожному насолодитися м’якістю пшеничних колосків, оцінити якість 9-ти ступінчастої фільтрації, відчути ароматну м’яту і липу в складі, і насолодитися солодкавим післясмаком натурального меду.

Зображена на пляшці золота пектораль говорить про елітарність напою, в створенні якого бере участь ансамбль благородних смакових відтінків.

Фільтрація 9-ти ступінчаста
Інгредієнти Натуральний мед, ароматна м'ята і липа
Об `єм 1 л
Міцність 40% об.

Горілка преміум-класу "Skiff Gold"

Добра горілка здатна закохати з першого ковтка, залишаючи вишуканий посмак у кожній клітинці тіла. Існують навіть легенди, що цей алкогольний напій має магічні властивості та дарує душі позаземне відчуття свободи.

У чому перевага горілки Skiff Gold?

Вдале поєднання першорозрядного спирту «Пшенична сльоза» та інших інгредієнтів, використаних для створення унікальної рецептури горілки ТМ Skiff Gold, дає можливість насолодитись її неперевершеним смаком кожному поціновувачу елітних напоїв. Свіжість ароматної м’яти та липи доповнюється медовими нотами, спонукаючи Вас затриматись у моменті та пережити таке знайоме відчуття захвату знов.

Варто зазначити, що виробник турбується не лише про високу якість продукту, але і про те, щоб найкраща горілка України відрізнялася від інших своїх конкурентів дизайном. Зображена на пляшці пектораль – це своєрідне відсилання до часів скіфів, для яких найголовнішими життєвими цінностями були родючість, любов до рідної землі та поважне ставлення до природи. Уявіть собі: лише один ковток цього напою здатен занурити в загадковість історії кожного знавця алкогольної продукції.

Цікавий дизайн пляшки Skiff Gold також дозволяє використовувати її і як горілку на подарунок, і як доповнення до застілля з найближчими людьми. Вона стане бажаним гостем на кожному святі, подарує незабутні емоції та принесе не лише гастрономічне задоволення, але й доторкнеться до самого серця.

Де придбати алкогольний напій Skiff Gold?

Купити представлену горілку можна безпосередньо у лікеро-горілчаного заводу «‎Горобина». Він відомий багаторічним виробництвом алкогольних напоїв, які містять у собі лише натуральні продукти. Обираючи його, клієнти отримують не просто міцні спиртні напої, а й досконалість, одного разу відчувши яку, вже неможливо погодитися на менше.