Горілка ТМ «Skiff Gold» в Сумах

Дух вікових степів, який розвивається за вітром стиглих колосків пшениці, родюча земля, яка буяє запахом різнотрав’я, – все це втілилося в лімітованій лінійці горілки від ТМ «Skiff Gold». Унікальний дизайн, в якому можна розглянути золоту пектораль із зображенням скіфської символіки, кристально чисті інгредієнти, які пройшли декілька ступенів фільтрації, спирт «Пшенична сльоза», – усе це лягло в основу крафтового продукту від лікеро-горілчаного заводу «Горобина».

Сьогодні ринок алкогольної продукції переповнений, тому можна без особливих зусиль купити горілку в Сумах. Є широкий вибір на різний смак і бюджет. Однак лікеро-горілчаний завод «Горобина» за більш ніж вікову історію своєї роботи, зміг розробити перевірені рецепти, які стали легендарними не тільки в Україні, але й за її межами.

Чим відрізняється горілка «Skiff Gold» ЛГЗ «Горобина» від алкогольних напоїв інших виробників?

Лінійка «Skiff Gold» є горілкою преміум класу. Даний випуск лімітований, і тому випущений в обмеженій кількості. Такий підхід до виробництва обумовлений тим, що в продукції використовуються тільки найякісніші і дорогі інгредієнти. Тому, якщо ви хочете купити елітну горілку на подарунок в Сумах, то «Skiff Gold» – це найкращий варіант.

Лікеро-горілчаний завод «Горобина» має принципово інший підхід у виробництві алкогольної продукції. Ми прагнемо до того, щоб:

  • задовольнити якомога більшу кількість смакових уподобань людей. У нас в асортименті ви можете зустріти і горілку, і вермути, і настоянки;
  • використовувати тільки якісні і перевірені інгредієнти, які значно відрізняють нашу продукцію від інших кришталевою чистотою смаку;
  • наші товари підкорювали не тільки смаком і якістю, але і високим рівнем дизайнерського естетичного оформлення, що дозволить презентувати таку горілку на подарунок;
  • робимо свою продукцію на основі старовинних рецептів виготовлення алкоголю, які передавалися з покоління в покоління у заможних господарів дворянських дворів Сумської Губернії.

Лінійка горілки «Skiff Gold» – це елітний алкоголь у місті Суми, який можна купити в якості подарунка або на урочистий захід вашого життя.

Де можна купити горілку «Skiff Gold» від лікеро-горілчаного заводу «Горобина» в Сумах?

Якщо ви хочете придбати якісний алкоголь, то це нескладно. Достатньо приїхати на Сумський лікеро-горілчаний завод «Горобина» або відвідати фірмовий магазин. Однак є й інший варіант, більш легкий: можна замовити горілку «Горобина» онлайн на сайті prom.ua, оформивши замовлення. І чекати на швидку доставку!

Елітна горілка на подарунок в Сумах стане відмінним варіантом для значущого сюрпризу. Такий варіант алкогольного напою буде доречний на застіллі, або під час дружніх посиденьок.

Алкоголь в Сумах від компанії «Горобина» давно славиться високою якістю і смаком. Наші горілки, настоянки, лікери або вермути стануть доречними на будь-якому важливому святі, а також підійдуть в якості сувеніру.

Родючість, гармонія і мудра філософія скіфських племен переплелися воєдино в м’якому смаку «Skiff Gold».