Inveraray

Одна з найкрасивіших пляшок дозволяє крізь прозоре крижане скло розглянути, як виглядає старовинний замок Інверарі, розташований в Шотландії. Ця велична будівля знаходиться на березі холодного прозорого озера Лох-Файн. За своїм смаком напій дуже м’який. Не дарма на виробництві рецептуру тримають в секреті! Елітний алкоголь в Сумах приємний на смак, особливо якщо вживати його в холодному вигляді.

До складу продукту входить зерновий спирт високої якості і структурована вода. Її збагачують кремнієм, фільтрують сріблом і напівкоштовними каменями, завдяки чому елітна горілка на подарунок в Сумах справляє приємне враження. Такий сюрприз покаже щире розташування гостя. Адже іноді хочеться отримати якісний подарунок, який дивує і заявляє про важливість відносин і повагу до людини.

Чим горілка в Сумах від заводу «Горобина» відрізняється від інших виробників?

Перше – це рецепт. Він перевірений часом. Друге – фільтрація на декількох рівнях. Кредо такого підходу – чистий смак і відмінна якість горілки або настойки, які ви можете купити на нашому лікеро-горілчаному заводі. Експерти радять вживати напій в чистому вигляді або використовувати його в якості основи для створення коктейлів. Ми рекомендуємо купити елітну горілку на подарунок в Сумах і презентувати її найдорожчим і близьким людям.

Виробник товару – Сумський лікеро-горілчаний завод. Наша історія налічує більше сотні років у розвитку даного виробництва. За цей час ми встигли заробити гарну репутацію, створюючи широкий асортимент алкоголю, в якому впевнені. Ключова відмінність – висока якість використовуваних продуктів і повага до покупця. Рецептура періодично підлягає змінам, але все це для того щоб зробити алкоголь в Сумах ще більш досконалим!

Торгова марка «INVERARAY» пропонує вибір таких алкогольних напоїв:

  • горілка преміум-класу «INVERARAY PREMIUM ETALON»;
  • горілка преміум-класу «INVERARAY RED».

Де купити горілку в Сумах від «Горобини»?

Зробити покупку досить просто. Для цього достатньо відвідати наш завод або фірмові магазини. Але якщо ви не хочете витрачати свій час, то можна замовити горілку «Горобина» онлайн. Достатньо зайти на сайт prom.ua і оформити замовлення. Швидка доставка в той же день порадує вас!

Серед представленої у нас продукції багато позицій елітного алкоголю, який можна презентувати на святковий стіл або піднести в якості подарунка.

Купити горілку в Сумах можна, попередньо прочитавши її опис на сайті. Важливо вибрати не тільки напій з м’яким смаком, але і красиву пляшку – вона буде виглядати презентабельно, даруючи людині не тільки миті задоволення, але і вражаючи своєю естетикою. Купити алкоголь в Сумах на подарунок – однозначно гарна ідея. Адже горілка – це продукт, який повинен бути в домашньому або дачному міні-барі. Разом з «Горобиною» ви легко зможете придбати елітний алкоголь, який дивує своєю високохудожньої подачею, багатогранним смаком і високою якістю.