Горілка «Губернія Дворянська» в Сумах від ЛГЗ «Горобина»

Горілка – благородний напій, який нагадує про славні часи далекої історії, коли на Слобожанщині займатися виготовленням міцних напоїв могли тільки дворяни. Елітний алкоголь в Сумах і зараз виготовляється за класичною старовинною технологією. При цьому використовується зерновий спирт високої якості і очищена вода. Горілці «Губернія Дворянська» надають особливий шарм ароматні спирти, що входять до складу.

«Губернія Дворянська» – це елітна горілка на подарунок в Сумах, в якій продумане все до дрібниць. Оригінальним є і дизайн пляшки, який заявляє зовнішнім виглядом про високу якість напою, м’який смак і перевірену рецептуру! Хоч влітку, хоч взимку так приємно відкоркувати пляшку, щоб отримати справжню насолоду від смаку. Можна на деякий час піти в роздуми, розслабитися або щиро поговорити по душам з гостями. А можна навпаки порадіти в пишному застіллі, де зібралися всі близькі і улюблені люди.

Чим відрізняється алкогольна продукція компанії «Горобина» від інших виробників?

Найцікавіше те, що рецептура ніколи не буває однією і тією ж. Досконалості немає межі, і саме тому кожен раз продукт набуває нових смакових акцентів. Купити елітну горілку на подарунок в Сумах – чудове рішення, тому як вона виглядає презентабельно, і заявляє про повагу до господаря або гостя.

Сучасні екземпляри – це результат поєднання старовинних традицій та інновацій. Купити горілку в Сумах можна для себе, друзів і родичів. Складові продукту – виключно якісні. Цим досягається м’якість смаку, в якому звучить особлива любов до покупців нашої продукції. Немає яскраво вираженого смаку спирту. Тільки тонкий післясмак, пряний і м’який. В асортименті ТМ «Губернія Дворянська» такі види алкогольної продукції:

  • «Губернія Дворянська Святкова»;
  • «Губернія Дворянська»;
  • «Губернія Дворянська Люкс»;
  • «Губернія Дворянська Зелена традиція».

Купити алкоголь в Сумах на подарунок вже стало традицією. Адже лікеро-горілчаний завод «Горобина» добре зарекомендував себе не тільки на території України, а й на міжнародному експорті. Сумська горілка «Горобина» відрізняється чудовою якістю і смаком, який радує людей традиційними віковими рецептами класичного алкоголю.

Як купити горілку в Сумах від лікеро-горілчаного заводу «Горобина»?

Наш лікеро-горілчаний завод запрошує всіх і кожного на своє підприємство або в фірмові магазини. Але якщо ви не хочете витрачати свій час, то можна замовити горілку «Горобина» онлайн. Достатньо зайти на сайт prom.ua і оформити замовлення. Швидка доставка в той же день порадує вас!

У нашому асортименті – безліч позицій алкоголю. Широка лінійка дозволить вибрати те, що кожному до душі. Наприклад, горілка «Губернія Дворянська» – прекрасний варіант для подарунка або застілля.

Обираючи якість, ви обираєте себе! Широкий вибір елітного алкоголю від «Горобини» дозволить вам насолоджуватися тільки перевіреною рецептурою, в якій присутні найкращі інгредієнти.