Горілка ТМ «Дворянський графин» в Сумах

Горілка в Сумах з промовистою назвою «Дворянський графин» з’явилася в честь «золотого горілчаного періоду» за часів правління Катерини Другої. Саме тоді було підписано указ «Про дозвіл на винокурні для дворян». Виготовлення хмільних напоїв стало сімейним бізнесом, а ось рецепти зберігалися в найсуворішому секреті, передаючись із покоління в покоління.

На домашніх обідах і званих вечорах, разом з численними стравами, на стіл обов’язково ставили напої в спеціальних вишуканих пляшках круглої форми з вузькою шийкою, які почали називати «Дворянський графин». З того часу стало вважатися гарним тоном, коли на стіл подають горілку в холодному запітнілому графині.

Сьогодні існує чимало рецептів і величезна кількість брендів алкогольної продукції, завдяки чому можна без проблем купити горілку в Сумах. Але горілка «Дворянський графін» зберігає в собі історію якісного традиційного напою за рецептами, яким уже більше ста років.

Чим відрізняється горілка «Дворянський графин» заводу «Горобина» від алкогольної продукції інших виробників?

Лінійка напоїв «Дворянський графин» від компанії «Горобина» – це вдале поєднання рецептури, перевіреної століттями, і новітніх технологій виготовлення алкоголю. «Дворянський графин» отримав нове життя, швидко ставши улюбленим міцним напоєм серед українців. Тепер купити елітну горілку на подарунок в Сумах бажають чимало людей.

Наш лікеро-горілчаний завод не зупиняється на досягнутій повазі і численних позначках якості. Ми кожного разу намагаємося додавати в рецептуру щось нове. Виключно якісні продукти і новітні технології роблять елітний алкоголь в Сумах, вироблений на нашому підприємстві, високоякісним та багатогранним за смаком.

В асортименті ТМ «Дворянський графин» ви зустрінете найменування, які точно припадуть до смаку навіть самим вибагливим гурманам:

  • Горілка «Дворянський Графин Гусарська»;
  • Горілка «Дворянський Графин Петропавлівська»;
  • Настоянка «Дворянський Графин Зубрівка»;
  • Горілка Особлива “Дворянський Графік Академічна».

Де купити горілку «Дворянський графин» в Сумах від «Горобини»?

Усе, що потрібно зробити – це приїхати на Сумський лікеро-горілчаний завод «Горобина» або в фірмовий магазин, щоб вибрати продукцію собі до смаку. Але якщо ви не хочете витрачати свій час, то можна замовити горілку «Горобина» онлайн. Достатньо зайти на сайт prom.ua і оформити замовлення. Швидка доставка в той же день порадує вас! Елітна горілка на подарунок в Сумах стане відмінним варіантом для подарунка, який підкреслює повагу. Ну а якщо ви хочете організувати застілля, покликавши в гості родичів і друзів, горілка «Дворянський графин» допоможе відтворити атмосферу урочистих посиденьок.

Алкоголь в Сумах славиться високою якістю і смаком. Особливо, якщо це алкоголь від «Горобини». Наші горілки, настоянки, лікери або вермути стануть доречними на будь-якому українському або зарубіжному застіллі, а також відмінно підійдуть у якості сувеніра. Задоволення, розслабленість і тонкий смак, що зберігаються в «Дворянському Графині» – важливі супутники будь-яких свят.