# # # #

Новости

www.gorobina.sumy.ua » Новости » ВОЛОДИМИР ДЕМУРА: «СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ» - ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ НОВИХ ПАРТНЕРІВ ТА РОЗШИРИТИ РИНКИ ЗБУТУ»

ВОЛОДИМИР ДЕМУРА: «СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ» - ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ НОВИХ ПАРТНЕРІВ ТА РОЗШИРИТИ РИНКИ ЗБУТУ» - 26-05-2017, 18:34

На цьому наголосив директор ТОВ «Горобина» під час проведення Міжнародної універсальної виставки «Слобожанський міст - 2017».   

«Компанія «Горобина» багато років поспіль беру участь у Форумі. Перш за все – це можливість презентувати себе, познайомитися з цікавими людьми, знайти нових партнерів та зустріти старих друзів», - зауважив Володимир Демура.

За його словами, продукція «Горобини» завойовує світові ринки своєю високою якістю. «Сьогодні наша продукція представлена в Латвії, Литві, Естонії, Китаї, Казахстані, Італії, США та інших країн світу. І ми прагнемо розширювати географію співробітництва».

 

Традиційно, біля виставкового стенду «Горобини» зібралося найбільше відвідувачів. Та це й не дивно, адже компанія, як завжди організувала дегустацію та продаж «міцних напоїв».

 

Загалом, участь у цьогорічній виставці взяли близько 40 підприємств з Сумської області, Харківщини та навіть Польщі.

 

«Проведення «Слобожанського мосту» вже стало доброю щорічною традицією на Сумщині. Це можливість розкривати інноваційний потенціал та представляти інвестиційну привабливість нашого краю, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко. – І сьогодні ця виставка є переконливим свідченням сталого розвитку підприємств регіону, що виробляють конкурентоспроможні товари та надають послуги світового рівня за міжнародними стандартами якості».

Очільник області висловив сподівання, що результатом проведення виставки «Слобожанський міст-2017» будуть нові контракти у тому числі і з країнами ЄС.

«Родзинкою» цьогорічної виставки стало проведення бізнес-форуму, в якому взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі, Віце-президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні, радник Посольства Канади в Україні Клінт Мартін, спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Венсан Годбійон, другий секретар Посольства КНР в Україні Чжан Хуейцзюнь, радник Посольства Литовської Республіки в Україні Рімантас Сегжда, радник Посольства Болгарії в Україні Анатолій Переновський, радник Посольства Угорщини в Україні Андраш Віттек, аналітик Харківського офісу Європейського банку реконструкції та розвитку Тимур Халілов, представники бізнес-кіл Словаччини, Литви, України.

 

За матеріалами прес-служби Сумської ОДА та Сумської ТПП